PRODEJ, MONTÁŽ A SERVIS ANTÉNNÍ A SATELITNÍ TECHNIKY

Další poskytovatelé TV vysílání Pozemní digitální vysílání CENÍK SKYLINK FLIX TV FREESAT DVB-T

Satelitní televize Freesat- prodej, montáž a servis

Provádíme montáž a servis satelitní televize Freesat včetně veškerého vybavení. , Pro   bezproblémový   příjem   satelitního   vysílání   v   HD   rozlišení   provádíme   přesné   nastavení   satelitní   antény   pomocí měřící techniky. Neváhejte   nás   kontaktovat   i   v   případě,   že   jste   si   provedli   montáž   antény   sami   a   požadujete   pouze   přesné   nastavení antény, příp. i satelitního přijímače. Doporučujeme    před    objednáním    přijímacího    satelitního    vybavení    vybraného    poskytovatele    ověřit    dostupnost    a možnost   satelitního   příjmu   (1W).   V   případě,   že   není   tímto   směrem   výhled   bez   překážek,   nabízíme   montáž   satelitní TV jiných   poskytovatelů,   jejichž   příjem   je   zajišťován   jiným   směrem.   Je   proto   vysoká   šance,   že   pro   vás   zajistíme   příjem satelitního vysílání v požadované kvalitě. Samozřejmě   i   satelitní   signál   lze   za   určitých   podmínek   z   jedné   antény   distribuovat   k   několika   TV,   kde   pak   lze   tyto programy nezávisle sledovat. Možný je i příjem z několika družic současně pouze s jednou anténou za určitých podmínek. Zajistíme i příjem stovek zahraničních programů ze satelitu, které jsou zdarma.
Satelit Freesat Litvínov Další poskytovatelé TV vysílání Pozemní digitální vysílání CENÍK SKYLINK FREESAT DVB-T

Specializujeme se na montáž a servis anténní a satelitní techniky. 

Zajišťujeme   

montáž   

a   

servis   

satelitní   

televize   

FLIX   

TV,   

Skylink,   

a   

Freesat,

anténních  

systému  

pozemního  

digitálního  

vysílání,  

instalaci  

přijímačů  

IPTV  

-  

např.

O2

TV,

T-Mobile

TV  

apod.  

v  

mosteckém  

regionu,  

zejména  

v  

těchto  

obcích:  

Litvínov,

Meziboří,  

Lom,  

Louka  

u  

Litvínova,  

Horní  

Jiřetín,  

Černice,  

Klíny,  

Mníšek,  

Česká

Jiřetín, Mariánské radčice, Braňany, Osek a dle přání zákazníka.

PRODEJ, MONTÁŽ A SERVIS ANTÉNNÍ A SATELITNÍ TECHNIKY

odborná montáž a servis satelitní a anténní techniky prodej   a   montáž   potřebného   technického   vybavení:   satelitní   přijímače,   set   top   boxy, dekódovací karty, CAM moduly, antény apod. přesné směrování antén pomocí měřící digitální techniky, měření tv signálu ladění a řazení programů (setings)  a nastavení satelitních a pozemních přijímačů instalace a ladění programů kabelové televize montáž a servis satelitní televize FLIX TV, Freesat a Skylink montáž   a   servis   anténních   systémů   a   rozvodů,   rozšíření      TV   příjmu   do   dalších místností instalace   společného   TV   kanálu   v   domě   (bytě)   např.   ze   SAT,   kamerového   systému apod. aktualizace firmware přijímačů zapojení a konfigurace audiovizuální techniky a ozvučení zapojení přenašeče signálů apod.
•	vybavení a instalace zdarma při závazku na 24 měsíců: o	HD satelitní přijímač s podporou nového kodeku H.265 a s možností nahrávání pořadů o	kompletní satelitní anténa s konvertorem o	koaxiální kabel 10m s konektory o	odborná instalace dle obchodních podmínek •	první tři měsíce pouze za 50% nebo druhý box zdarma •	široká nabídka programů různých žánrů, mnoho programů v HD kvalitě Dle aktuální nabídky provozovatele. NYNÍ VÝHODNÁ NABÍDKA: Satelitní televize - vybavení a instalace zdarma Satelitní a anténní servis KalMont - Kalenda Jan Podkrušnohorská 277 Litvínov  Tel: 605 421 978 e-mail: satelit@kalmont.cz Servis oken, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu - Litvínov, Most